ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Karta 16186011
nr 1618 6011
Karta
Norden, Järnvägsleder, 72x54 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 maj 2024
kl 18:38:13
4/5 21:30:24
100 kr
6/5 18:33:14
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg 800 kr
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor